Wypożyczalnia samochodów Toruń

Get Adobe Flash player
  •    banerPostac
  •    banerPostac
  •    banerPostac

O nas

Wypożyczalnia samochodów Wrzoscar jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną. Nasza siedziba mieści się w Toruniu. Istniejmy na rynku od początku 2009 roku. Od tego czasu udało nam się pozyskać szerokie grono stałych, zadowolonych Klientów.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego oraz do osób odwiedzających nasze województwo. Oferujemy najwyższą jakość za możliwie najniższą cenę. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, na bieżąco odświeżamy flotę samochodową.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy wysokie rabaty na ich wypożyczenie. Wynajmowane samochody są sprawne, czyste i zatankowane.

Zasady najmu opisaliśmy w zakładce Warunki. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również dokładną prezentację samochodów.

Naszymi Klientami są zarówno osoby wypożyczające auta do celów turystycznych, na rodzinne wyjazdy, jak i firmy używające aut do celów biznesowych. Ponadto przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę wypożyczenia długoterminowego, dla Klientów zainteresowanych outsourcowaniem tego zakresu swojej działalności.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów podstawiamy auta nie tylko w wybrane miejsce w Toruniu, ale także do Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka, Grudziądza, Ciechocinka, Świecia, Chełmna i wielu innych miejscowości województwa kujawsko - pomorskiego.

Istnieje również możliwość podstawienia auta na lotnisko w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Modlinie i Warszawie.